Stomatologia estetyczna Kraków

Stomatologia estetyczna w gabinecie Stomatologia 6.0 w Krakowie, zajmuje się poprawą wyglądu zębów i uśmiechu pacjenta. Celem stomatologii estetycznej jest nie tylko uzyskanie pięknego uśmiechu, ale również przywrócenie funkcji zębów oraz poprawa zdrowia jamy ustnej.

Gabinet dentystyczny Stomatologia 6.0 godziny otwarcia:poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
12.307.01.25
recepcja@stomatologia6.pl
Gołaśka 4/6
30-611 Kraków

Stomatologia estetyczna w Krakowie

Stomatologia estetyczna ma na celu nie tylko poprawę wyglądu zębów, ale również ich funkcjonalność oraz zdrowie. W gabinecie dentystycznym w Krakowie od tal stosujemy praktykę i osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej. Dbając o zdrowy i estetyczny uśmiech Pacjenta gabinetu Stomatologia 6.0 w Krakowie, poprawiamy czy korygujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przekrzywień, przerw, czy przebarwień. Od wielu lat w naszej praktyce świadczymy w Krakowie kompleksowe usługi stomatologii estetycznej, które pozwalają osiągnąć piękny i naturalny uśmiech niezależnie od wieku Pacjenta. Przed przystąpieniem do leczenia, stomatolog przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem i wykonuje badanie, aby wybrać najlepszy plan leczenia.

Stomatologia estetyczna oferuje wiele różnych zabiegów, w tym:

wybielanie zębów kraków

Wybielanie zębów

Wybieralne zębów to usuwanie plam i przebarwień z powierzchni zębów.

korony i mosty kraków

Korony i mosty

Są stosowane w celu naprawy zębów zniszczonych lub uszkodzonych.

wypełnienia zębów kraków

Wypełnienia

Wypełnienia są stosowane do wypełniania ubytków w zębach.

protezy zębowe kraków

Protezy zębowe

Protezy zębowe są stosowane w przypadku braków zębowych.

leczenie kanałowe kraków

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe jest stosowane w przypadku uszkodzenia miazgi zęba.

ortodoncja kraków

Ortodoncja

Zabiegi ortodontyczne są stosowane w celu prostowania zębów.

implanty zębów kraków

Implanty zębowe

Implanty zębowe stosowane w celu zastąpienia brakujących zębów.

Estetyka stomatologiczna Kraków - na czym polega?

Dzisiejsza stomatologia estetyczna stawia na różnorodne zabiegi, które znacząco poprawiają ogólny wygląd każdego pacjenta. Dlatego też intensywnie penetruje inne obszary współczesnej stomatologii, takie jak protetyka, ortodoncja czy implantologia. Wszystkie zabiegi wykonywane w ramach stomatologii estetycznej pozwalają na niemal całkowitą odbudowę braków zębowych i znaczną poprawę estetyczną. Pozwalają na zmianę koloru, kształtu, a nawet położenia zębów. Skorzystaj z oferty stomatologii estetycznej w gabinecie Stomatologia 6.0 w Krakowie.  

W leczeniu zachowawczym możemy poprawić wygląd zębów z przebarwieniami lub mocno zniszczonych za pomocą nowoczesnych i innowacyjnych materiałów kompozytowych. Jeśli główne wypełnienia zawiodą, z pomocą przychodzą protezy, co jest bardzo ważne z estetycznego punktu widzenia. Korony, mosty czy licówki wykonane z bardzo wytrzymałego materiału imitują naturalne zęby z doskonałą, wręcz idealną precyzją. Wszelkie zabiegi ortodontyczne należą również do tzw. stomatologii estetycznej. W przypadku braku zębów na ratunek przychodzi implantologia, którą oferujemy w gabinecie dentystycznym Stomatologia 6.0 w Krakowie. Jest to dziedzina stomatologii oferująca rozwiązania jak najbardziej zbliżone do naturalnych zębów  bez  naruszania zębów sąsiednich. Wszystkie te rozwiązania są łatwo dostępne w naszym gabinecie.

Jak poprawić estetykę zębów?

Higiena jamy ustnej

Pierwszym krokiem do pięknych, zdrowych i białych zębów jest prawidłowa higiena jamy ustnej. Zapraszamy do skorzystania z higienizacji jamy ustnej w naszym gabinecie w Krakowie, podczas której nasza wykwalifikowana higienistka dokładnie wytłumaczy w jaki sposób prawidłowo myć zęby.

Leczenie stomatologiczne

Kolejnym krokiem jest pomoc wykwalifikowanego stomatologa z gabinetu Stomatologia 6.0 w Krakowie. Po przeprowadzeniu wywiadu zaproponujemy np. wybielanie, wypełnienie, nakładki prostujące lub specjalistyczną pomoc ortodonty.

Protezy i implanty

W naszym  gabinecie dentystycznym w Krakowie staramy się zawsze w pierwszej kolejności uratować naturalne zęby. Jeśli jednak jest to niemożliwe i konieczna jest ekstrakcja zęba - nasz wykwalifikowany personel medyczny poleci np. protezę lub implanty.

Stomatologia 6.0 Kraków

Umów się na wizytę telefonicznie lub online. Przekonaj się o naszej skuteczności w miłej atmosferze i bez stresu. Zapraszamy do kontaktu!
Szukaj