Protetyka stomatologiczna Kraków

Problem utraty zębów w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej powszechny. Przyczyn i skutków może być wiele. Na szczęście nasz gabinet stomatologiczny w Krakowie zajmuje się protetyką stomatologiczną, która pozwala skutecznie zapobiegać utracie zębów.
Gabinet dentystyczny Stomatologia 6.0 godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
12.307.01.25
recepcja@stomatologia6.pl
Gołaśka 4/6
30-611 Kraków

Estetyczna protetyka zębów

Protetyka stomatologiczna jest działem stomatologii, który polega na odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich intensywnym uszkodzeniu. Uzupełnienia protetyczne mogą być stałe, czyli takie, których nie da się wyjąć z ust, np. mosty porcelanowe i korony oraz te, które pacjent może samodzielnie wyjąć z ust - zalicza się do nich np. protezy akrylowe i szkieletowe.

Przyczyn utraty zębów może być naprawdę wiele np. choroba próchnicowa, urazy mechaniczne czy patologiczne ścieranie się zębów. Gabinet dentystyczny w Krakowie dzięki bezpiecznym rozwiązaniom, które oferuje współczesna protetyka stomatologiczna pozwala swoim pacjentom odzyskać blask i piękny uśmiech.
PROTETYKA STOMATOLOGICZNA KRAKÓW

Protetyk Kraków - Nasza Oferta

Korony zębów
  • korony licowane porcelaną na stopie bezniklowym lub 1 punkt w moście;
  •  korona pełnoceramiczna;
  • korona na implancie.
Protezy zębów
  • proteza szkieletowa;
  • proteza akrylowa;
  • proteza całkowita.
Usługi protetyka
  • szyna relaksacyjna;
  • naprawa protezy.

Korony zębowe Kraków

Korony zębowe są mocowane do naturalnych zębów pacjenta, lub do implantów. Są one zakładane na trwałe, a ich usunięcie jest możliwe jedynie przez lekarza stomatologa. W gabinecie dentystycznym Stomatologia 6.0 w Krakowie protetyk ma możliwość wykonania korony na zębach z różnych materiałów. Stosujemy je w momencie gdy ząb, na skutek zbyt dużego uszkodzenia tkanek twardych, nie nadaje się do odbudowy materiałem kompozytowym lub zależy nam na polepszeniu estetyki zębów. Kolor oraz kształt koron jest indywidualnie dobierany i dopasowywany dla każdego pacjenta w gabinecie Stomatologia 6.0 w Krakowie.

Protezy zębowe Kraków

Protezy zębowe to uzupełnienie protetyczne, dzięki którym można odbudować braki zębowe. Zbudowane z metalowego trzonu, który jest idealnie dopasowany do podłoża jamy ustnej oraz z akrylowych części imitujących dziąsła i zęby, świetnie pełnią swoje funkcje przez wiele lat. Protezy zębowe mogą być w każdej chwili samodzielnie usuwane przez pacjenta, a następnie umieszczane z powrotem w jamie ustnej. Ich podstawowym zadaniem jest uzupełnianie ubytków uzębienia i przywracanie prawidłowej mechaniki oraz funkcji narządu żucia.

Protetyk Kraków

W gabinecie dentystycznym Stomatologia 6.0 w Krakowie mogą Państwo skorzystać z profesjonalnych usług protetycznych lekarza stomatologia z wieloletnim doświadczeniem. Protetyka stomatologiczna to przede wszystkim ogromna wiedza i umiejętności. Nasz protetyk w Krakowie dołoży wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort każdemu pacjentowi. Oferujemy nie tylko kompleksową diagnostykę protetyczną, ale również profesjonalną opiekę i zabiegi wykonywane przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu na rynku. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z informacjami na temat zabiegów protetycznych wykonywanych w naszym gabinecie stomatologicznym w Krakowie.

Stomatologia 6.0 w Krakowie

Umów się na wizytę telefonicznie lub online. Przekonaj się o naszej skuteczności w miłej atmosferze i bez stresu. Zapraszamy do kontaktu!
Szukaj