wybielanie zębów kraków

Wybielanie zębów Kraków

Wybierz skuteczny i w pełni bezpieczny zabieg wybielania zębów przeprowadzony przez doświadczonego lekarza stomatologa w gabinecie dentystycznym Stomatologia 6.0 w Krakowie. Wybielanie zębów w naszym gabinecie stomatologicznym w Krakowie daje efekt od razu po wizycie!

Gabinet dentystyczny Stomatologia 6.0 godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
12.307.01.25
recepcja@stomatologia6.pl
Gołaśka 4/6
30-611 Kraków

Skuteczne wybielanie zębów Kraków

Niemal każdy marzy o pięknym, białym uśmiechu, który niewątpliwie jest jednym z najważniejszych elementów naszego wizerunku. Uśmiech gra również niebywale ważną rolę w relacjach międzyludzkich i dodaje nam pewności siebie. Dlatego warto zadbać o to, aby zęby zawsze były zdrowe, proste i białe. Profesjonalny zabieg wybielania zębów w Krakowie to jedna z najskuteczniejszych metod stosowana na całym świecie.

Wybielanie zębów metodą PrevDent

System PrevDent to pierwszy produkt, który wybiela zęby i jednocześnie korzystanie wpływa na szkliwo, dzięki zawartemu w swoim składzie nano-Hydroksyapatytowi (nHAp). Wybielanie zębów metodą PrevDent w gabinecie Stomatologia 6.0 opiera się o 6% substancję nadtlenku wodoru, która jest połączona z nHAp. W wyniku zmieszania tych dwóch składników powstaje piana, która przenika głęboko do kanalików zębinowych i odbudowuje uszkodzone szkliwo. Po zabiegu wybielania zębów, są one nie tylko bielsze, ale również zdrowsze.
Dwa tygodnie przed zabiegiem wybielania zębów trzeba wykonać zabieg higienizacji. Nakładamy wtedy preparat na ,,czyste” zęby - bez kamienia i osadów.

Dlaczego warto wybielić zęby w gabinecie Stomatologia 6.0 w Krakowie?

Doświadczenie

W naszym gabinecie pracują wyłącznie wykształceni lekarze stomatolodzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Dzięki temu zabiegi wybielania zębów cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz zadowoleniem wśród naszych klientów.

Bezpieczeństwo

Wybielanie zębów a naszym gabinecie jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody leczenia, które nie narażają zębów i dziąseł oraz jamy ustnej na podrażnienia czy ból.

Skuteczność

Wybielanie zębów w Krakowie w naszym gabinecie dentystycznym jest jedną z najskuteczniejszych metod przywracania naturalnego, białego koloru szkliwa. Gwarantujemy zadowolenie z efektów końcowych wybielania zębów.

Efekty wybielania zębów metodą PrevDent w Krakowie

Wybielanie zębów Kraków

Umów się na bezpłatną konsultację już dziś. Nasze higienistki spotykają się z pacjentem na wstępną wizytę, która trwa około 15-30 minut, podczas której dobierają odpowiednią metodę wybielania zębów, odpowiadają na wszystkie pytania lub kierują na przegląd lub higienizację przed zabiegiem.

Przebieg zabiegu wybielania zębów

Wybielanie gabinetowe ogranicza się do jednej wizyty w gabinecie Stomatologia 6.0 w Krakowie, podczas którego na zęby nakładany jest preparat wybielający. Nasi specjaliści stosują wyższe stężenie preparatu wybielającego, niż to które posiada żel stosowany przy wybielaniu nakładkowym.

Podczas zabiegu dziąsła zabezpiecza się specjalną masą ochronną, a preparat aktywuje się poprzez naświetlanie lampą. Ostateczny efekty wybielania zębów jest jednak trudny do przewidzenia. Zależy to od wielu czynników:
 • stosowana dieta;
 • przyjmowane leki;
 • nawyki higieniczne;
 • stosowane używki;
 • skład mineralny szkliwa;
 • skład i lepkość śliny.

Zalety wybielania zębów w gabinecie Stomatologia 6.0 w Krakowie

Bezbolesne
Efekt widoczny zaraz po zabiegu
Bezpieczny dla zębów
Efekt utrzymuje się nawet do 2 lat
Wystarczy jedna wizyta
Zabieg przeprowadzony przez specjalistów 
Dodatkowe informacje na temat wybielania Prevdent:
 • Hydroksyapatyt
Hydroksyapatyt stanowi 68% zębiny i 97% szkliwa zębów. Zawarte w produktach Prevdent cząstki nano posiadają zdolność łączenia się z Hydroksyapatytem obecnym w zębach. Przenikając głęboko do kanalików zębiyny odbudowują uszkodzone szkliwo, jednocześnie minimalizując nadwrażliwość zębów.

 • Nadtlenek wodoru
Mechanizm wybielania polega na rozpadzie nadtlenku wodoru oraz penetracji wolnych rodników do szkliwa i do wewnątrz przebarwionej zębiny a następnie utlenianiu przebarwień. Utlenienie barwników obecnych w zębinie powoduje zmianę zabarwienia na jaśniejszą.

 • Czas zabiegu
Zabieg wybielania trwa 2,5 h. W trakcie wizyt pacjent może słuchać muzyki lub podcastu.

Przeciwwskazania do wybielenia zębów

 • palenie tytoniu
 • nadwrażliwość zębów
 • wiek pacjenta później 18 roku życia
 • ubytki próchnicowe zębów lub mechaniczne uszkodzenia
 • ciąża pacjentki i karmienie piersią
 • duża ilość wypełnień,koron,mostów lub licówek na zębach przednich
 • zła higiena jamy ustnej
 • stan zapalny dziąseł
 • alergia lub nadwrażliwość na utleniacze, glicerynę i żywice poliakrylowe
 • zaburzenia w stawach skroniowo-żuchwowych
 • przyjmowanie silnych leków takich jak przeciwpadaczkowe, psychotropowe

Stomatologia 6.0 w Krakowie

Umów się na wizytę telefonicznie lub online. Przekonaj się o naszej skuteczności w miłej atmosferze i bez stresu. Zapraszamy do kontaktu!
Szukaj