Stomatologia estetyczna w Krakowie – poprawa wyglądu i zdrowia

Stomatologia estetyczna w Krakowie – poprawa wyglądu i zdrowia

Stomatologia estetyczna ma na celu nie tylko poprawę wyglądu zębów, ale również ich funkcjonalność oraz zdrowie. W gabinecie dentystycznym w Krakowie od lat stosujemy praktykę i osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej.

Dbając o zdrowy i estetyczny uśmiech Pacjenta gabinetu Stomatologia 6.0 w Krakowie, poprawiamy czy korygujemy kształt zębów wraz z wszelkimi rodzajami przekrzywień, przerw, czy przebarwień. Od wielu lat w naszej praktyce świadczymy w Krakowie kompleksowe usługi stomatologii estetycznej, które pozwalają osiągnąć piękny i naturalny uśmiech niezależnie od wieku Pacjenta. Przed przystąpieniem do leczenia, stomatolog przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem i wykonuje badanie, aby wybrać najlepszy plan leczenia.

Jak poprawić estetykę zębów?

  1. Pamiętaj o odpowiedniej higienie jamy ustnej. Jeśli masz jakieś wątpliwości skorzystaj z wizyty w naszym gabinecie. Umów się na profesjonalną higienizację jamy ustnej z naszą higienistką, która nie tylko wyczyści Twoje żeby, ale również nauczy odpowiednio o nie dbać. 
  2. Regularne wizyty u stomatologa. Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Regularne wizyty w naszym gabinecie Stomatologia 6.0 w Krakowie pozwolą na czas wykryć wszelkie ubytki i zapobiec kosztownym zabiegom.
  3. Nakładki dentystyczne, pozwalają w sposób niemal niezauważalny wyprostować zęby i poprawić ich wygląd.

Stomatologia estetyczna w Krakowie oferuje wiele różnych zabiegów

Wybielanie zębów

To skuteczny i w pełni bezpieczny zabieg wybielania zębów metodą PrevDent przeprowadzony przez doświadczonego lekarza stomatologa w gabinecie dentystycznym Stomatologia 6.0 w Krakowie. Wybielanie zębów w naszym gabinecie stomatologicznym w Krakowie daje efekt od razu po wizycie!

Korony i mosty

Jednym z najważniejszych aspektów pracy stomatologa jest dbałość o funkcjonalność zębów oraz ich estetykę. W tym celu stosuje się różne technologie i metody, w tym korony i mosty stomatologiczne. Oba te rozwiązania wymagają precyzyjnego pomiaru i dopasowania, dlatego ważne jest, aby korony i mosty były wykonywane przez doświadczonych specjalistów

Wypełnienia zębów

Wypełnienia służą do uzupełniania ubytków w zębach, które powstały w wyniku próchnicy, urazów lub zużycia zębów. Wypełnienia zębów pozwalają na przywrócenie prawidłowej funkcjonalności zęba oraz chronią go przed dalszym uszkodzeniem.

Protezy zębowe

Uzupełnienia protetyczne mogą być stałe, czyli takie, których nie da się wyjąć z ust, np. mosty porcelanowe i korony oraz te, które pacjent może samodzielnie wyjąć z ust - zalicza się do nich np. protezy akrylowe i szkieletowe.

Leczenie kanałowe

Endodoncja, czyli leczenie kanałowe pozwala na uratowanie zębów, które kiedyś były skazane na usunięcie. Po leczeniu zęby odzyskują pełną funkcjonalność. Leczenie kanałowe odbywa się w przypadku kiedy powikłania przy próchnicy doprowadziły do nieodwracalnych zmian.

Ortodoncja

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem i korygowaniem wad zgryzu oraz nieprawidłowego ułożenia zębów. Jej celem jest nie tylko poprawienie estetyki uśmiechu, ale także zapewnienie zdrowia jamy ustnej i poprawy funkcji układu stomatognatycznego, czyli układu związanego z jedzeniem, mową, oddychaniem oraz koordynacją ruchową twarzy i żuchwy.

Implanty zębowe

Stosowane współcześnie implanty zębów umożliwiają wstawienie doskonale zintegrowanej protezy, która w przeciwieństwie do klasycznej, nie stawia przed pacjentami ograniczeń i nie wywołuje dyskomfortu np. podczas posiłków czy rozmowy. W gabinecie dentystycznym Stomatologia 6.0 w Krakowie wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze systemy implantologiczne. Wszystko to w połączeniu z wieloletnią wiedzą i doświadczeniem naszych lekarzy stomatologów, którzy cały proces leczenia dokładnie dopasowują do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Na czym polega współczesna stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna dzisiaj eksploruje różnorodne techniki poprawiające wygląd pacjentów, głęboko integrując się z obszarami jak protetyka, ortodoncja czy implantologia. Zabiegi te umożliwiają kompleksową odbudowę braków zębowych oraz znaczną poprawę estetyki, pozwalając na modyfikację koloru, kształtu i pozycji zębów. W gabinecie Stomatologia 6.0 w Krakowie oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii estetycznej.

Brak komentarzy
12.307.01.25
gabinet@stomatologia6.pl
Gołaśka 4/6
30-611 Kraków

Stomatologia 6.0 Kraków

Umów się na wizytę telefonicznie lub online. Przekonaj się o naszej skuteczności w miłej atmosferze i bez stresu. Zapraszamy do kontaktu!
blog STOMATOLOGIA 6.0
Szukaj