Stomatolog dziecięcy Kraków

W gabinecie dentystycznym Stomatologia 6.0 w Krakowie zatrudniamy dentystów, którzy zajmują się leczeniem dzieci. Taki lekarz musi posiadać nie tylko duże umiejętności zawodowe, ale również dobry kontakt z małym pacjentem, dzięki któremu skutecznie odwróci jego uwagę od zabiegu.

Gabinet dentystyczny Stomatologia 6.0 godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
12.307.01.25
recepcja@stomatologia6.pl
Gołaśka 4/6
30-611 Kraków

Dentysta dziecięcy Kraków
- dlaczego warto wybrać gabinet Stomatologia 6.0?

Wizyta adaptacyjna

Głównym celem takiego spotkania jest oswojenie dziecka z gabinetem dentystycznym lub przeprowadzenie wstępnego badania.

Podejście do dzieci

W gabinecie Stomatologia 6.0 posiadamy dentystów z podejściem do dziecka. Stomatolog od samego początku wie jak się zachować, aby zdobyć zaufanie małego pacjenta.

Nagrody dla pacjentów

Mały pacjent podczas wizyty u dentysty nie tylko dokładnie zobaczy cały gabinet i wszystkie narzędzia do pracy stomatologa, ale otrzyma również nagrodę za dobre sprawowanie.
"Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dziecko chętnie odwiedzało naszą klinikę stomatologiczną w Krakowie. Wizyty adaptacyjne, kolorowe wypełnienia oraz nagrody po udanym leczeniu - skutecznie nam w tym pomagają. "

Stomatologia dziecięca w Krakowie - najlepszy dentysta dla dzieci

Leczenie zębów u dzieci różni się od leczenia dorosłych. Stomatolog, który decyduje się na przyjmowanie dzieci musi być cierpliwy i mieć sposoby na zdobycie zaufania małego pacjenta. Dzieci doskonale rozpoznają wymuszony uśmiech, dlatego wymagają specjalnego podejścia, aby nie zrazić się do wizyt w klinice stomatologicznej w Krakowie.

Gabinet dentystyczny Stomatologia 6.0 w Krakowie dokłada wszelkich starań, aby wizyty dzieci u dentysty nie kojarzyły się z bólem czy strachem. Leczymy od ponad 20 lat bez stresu. Nie każde dziecko wymaga stosowania specjalnych leków czy środków uspokajających podczas wizyty w gabinecie dentystycznym. Czasami wystarczy wizyta adaptacyjna, która przyzwyczai młodego pacjenta do nowego miejsca w którym się znalazł.

Niezmiernie ważne jest, aby na pierwszą wizytę u dentysty z dzieckiem trafić w ręce dobrego stomatologa dziecięcego w Krakowie. Lekarza, który został odpowiednio przeszkolony z postępowania stomatologicznego i psychologicznego z małym pacjentem.
Ważne jest również, aby odpowiednio przygotować dziecko do pierwszej wizyty u dentysty. Przeczytaj na ten temat więcej w naszym artykule.

Dentysta dla dzieci Kraków

Przed pierwszą wizytą dziecka u stomatologa, opiekun ma obowiązek podać dane personalne dziecka, więc warto pamiętać, aby zabrać ze sobą jego numer PESEL. Każda wizyta odbywa się z opiekunem prawnym, więc dziecko nie może przyjść na wizytę z babcią, dziadkiem czy ciocią – o ile nie są opiekunami prawnymi. W naszym gabinecie mamy możliwość – po pierwszej wizycie – wypełnienia dokumentu upoważniającego inną osobę do kolejnej wizyty z dzieckiem.

Cena wizyty adaptacyjnej dla dziecka Kraków

Na wizytę adaptacyjną należy umówić się z wyprzedzeniem wybierając odpowiednią porę, aby dziecko nie było zmęczone. Odradzamy odbywanie wizyty adaptacyjnej z dzieckiem w godzinach wieczornych lub z samego rana, kiedy mały pacjent może być zmęczony. Aktualny koszt wizyty adaptacyjnej dla dzieci w gabinecie Stomatologia 6.0 prosimy sprawdzić w naszym cenniku (może ulegać zmianie).

Sedacja wziewna - podtlenek azotu dla dzieci

Sedacja wziewna to bezpieczna metoda walki z lękiem i stresem podczas zabiegów stomatologicznych u dzieci. Uspokojenie wziewne (sedacja wziewna) , to podanie małemu pacjentowi mieszaniny gazów medycznych (podtlenku azotu) za pomocą specjalnych maseczek o różnych rozmiarach dostosowanych do wieku i wielkości twarzy pacjenta. Pacjent pozostaje odprężony, nie stresuje się i uspokaja, pozostając świadomym podczas całego zabiegu. Ze względu na właściwości znieczulające sedacja wziewna dla dzieci może być stosowana podczas zabiegów o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu bólu. Efekty działania ustępują po upływie około 5 minut. 

Najlepszy stomatolog dziecięcy Kraków

Oferowana w naszym gabinecie dentystycznym w Krakowie opieka w zakresie stomatologii dziecięcej to usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy nie tylko zaawansowanym sprzętem, ale również odpowiednio przeszkolonymi i wykwalifikowanymi dentystami dziecięcymi. Wszystkie nasze zabiegi czy kontrole przebiegają w przyjaznej atmosferze – bez bólu i stresu. Zapraszamy do umówienia wizyty adaptacyjnej w klinice stomatologicznej w Krakowie!

Kolorowanki dla najmłodszych


Stomatologia 6.0 Kraków

Umów się na wizytę telefonicznie lub online. Przekonaj się o naszej skuteczności w miłej atmosferze i bez stresu. Zapraszamy do kontaktu!
Szukaj