Proste zęby z DR SMILE

innowacyjne przeźroczyste nakładki prostujące, które stanowią alternatywę dla klasycznych aparatów ortodontycznych. Gabinet Stomatologia 6.0 w Krakowie jest jednym z gabinetów partnerskich firmy DR SMILE.

Gabinet dentystyczny Stomatologia 6.0 godziny otwarcia:
 poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
12.307.01.25
recepcja@stomatologia6.pl
Gołaśka 4/6
30-611 Kraków

Niewidzialne nakładki prostujące zęby

Niemal każdy marzy o prostych zębach i idealnym zgryzie. Dzięki nakładkom DR SMILE efekt ten można osiągnąć nawet w rok! Głównym zadaniem niewidzialnych nakładek prostujących zęby jest leczenie nieprawidłowości w ustawieniu zębów wynikające ze zgryzu głównego, zgryzu głębokiego, zgryz krzyżowy, stłoczenia.
Cały proces przebiega w kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności należy wypełnić kwestionariusz kwalifikacyjny na stronie DR SMILE, który odpowie czy takie leczenie jest dla Ciebie odpowiednie. Następnie należy zapisać się na bezpłatną wizytę w naszym gabinecie dentystycznym Stomatlogia 6.0 w Krakowie, która jest niezobowiązujące. Spotkanie potrwa około 20 minut, podczas których lekarz stomatolog wykona skan 3D uzębienia. Po około 2 tygodniach od wizyty otrzymasz indywidualny plan leczenia, który zawiera czas trwania, całkowite koszty oraz symulację 3D zębów przed i po. Po wyrażeniu zgody na leczenie – w ciągu zaledwie kilku tygodni otrzymasz indywidualnie przygotowane nakładki prostujące na zęby. Wówczas należy przystąpić do procesu leczenia zgodnie z otrzymanym planem.
PROSTE ZĘBY Z DR SMILE

Dzięki metodzie clear aligner od DR SMILE otrzymujesz zdecydowanie więcej niż tylko same nakładki ortodontyczne wykonane na zamówienie.

Skan 3D Twoich zębów

Zaawansowany technologicznie skaner wewnątrzustny w ciągu kilku minut wykonuje setki zdjęć Twoich zębów i składa je w precyzyjny model 3D. Dokładniejszy niż jakikolwiek wycisk.

Precyzja drukarki 3D

Na podstawie skanu 3D specjaliści planują proces przesuwania zębów. Drukarka 3D produkuje Twoje indywidualne nakładki.

Kontrola z aplikacją

Podczas leczenia regularnie przesyłasz zdjęcia swoich zębów za pomocą aplikacji. W ten sposób zdalnie sprawdzamy stopień ich dopasowania i postępy leczenia.

Poznaj zalety nakładek ortodontycznych

  1. Elastyczne
  2. Przeźroczyste
  3. Idealnie dopasowane do zębów
  4. Zabezpieczone przed łamaniem
  5. Wytrzymałe

Dlaczego warto wybrać nakładki ortodontyczne DR SMILE?

Nakładki prostujące zęby DR SMILE są wykonane z trójwarstwowego materiału. Dodatkowo posiadają twardą warstwę zewnętrzną, która wspomaga szybkie postępy w leczeniu oraz elastyczny rdzeń, który odpowiada za przenoszenie nacisku na obejmowane zęby, wymuszając tym samym ich prostowanie.
wyprostowanie zębów w 4-9 miesięcy
leczenie bez drutów
wygodę: jesz, co chcesz
dyskrecję: nikt nie zauważy, że je nosisz
zero ukrytych kosztów
personalizacja nakładek

Box DR SMILE z nakładkami prostującymi zawiera

  • zestaw ponumerowanych nakładek ortodontycznych DR SMILE
  • gumowe patyczki Chewies, które możesz żuć, by idealnie dopasować alignery do zębów
  • zmiękczacz - specjalny pilnik, którym możesz delikatnie spiłować górę nakładek, jeśli zbyt mocno dociskają one dziąsła
  • etui, w którym możesz bezpiecznie przechowywać nakładki, gdy ich nie nosisz
  • estetyczną kosmetyczkę
Wszystkie postępy kontrolujesz wygodnie z pozycji aplikacji na swoim smartfonie. Przypomina ona o zmianie nakładek, a nawet prosi o zrobienie zdjęcia zębów raz w tygodniu, aby specjaliści firmy DR SMILE byli na bieżąco z postępami leczenia.

Chcesz zacząć leczenie z nakładkami prostującymi zęby DR SMILE?

Umów się na wizytę telefonicznie lub online. Przekonaj się o naszej skuteczności w miłej atmosferze i bez stresu. Zapraszamy do kontaktu!
Szukaj